четвер, 14 грудня, 2017, 22:50 Політика
Богословська пояснила, через кого «Свобода» не пройшла до Верховної Ради

Я думаю, що «Свобода» не потрапила у цей парламент тільки тому, що увійшла до влади після Революції Гідності. І такі особистості як Ігор Тенюх і генпрокурор (Олег Махніцький, – ред.) зіграли політичній силі у колосальний мінус. Тому що Тенюх був міністром оборони, за якого здали Крим, а генпрокурор був тим, хто не зумів швидко пред’явити суспільству докази і винуватців подій на Майдані.

Таку думку у програмі Zіткнення з Роксаною Руно (щовівторка та щочетверга о 20:00 на телеканалі ZIK) висловила екс-нардеп Партії регіонів, яка згодом підтримала Євромайдан і Революції Гідності, Інна Богословська.

На думку політичної діячки, перебування «Свободи» у владі – це теж історичний досвід. «Я не закидаю камінням вашу політичну силу, – зауважила пані Богословська, звертаючись до Мірошниченка. – На жаль, усі, хто приходять до влади, змушені проходити випробування славою, грошима і владою – вогонь, вода і мідні труби. Ті, хто проходять це, залишаються в історії. І це нормальний процес».

Щодо націоналістичної ідеології, то, на думку пані Богословської, вона потрібна Україні, як один із шляхів. «Але треба визначитися щодо майбутнього. Чи можемо ми знайти між усіма політичними силами 20-21 позицію, щодо якої зійдемося?», – запитала гостя програми.

Відтак першим пунктом згоди, як міркує пані Богословська, має бути питання того, що з дуальністю влади як ефективна держава Україна існувати не може. «Президент, у якого необмежені повноваження і парламент, який не може сформувати виконавчу владу. Чи можемо ми зібратися за загальнонаціональним круглим столом і визначитися, що ми йдемо до парламентської республіки з обмеженням повноважень президента і з тим, щоб провести глибоку децентралізацію? Якщо ми кажемо так цьому, то це одна з рис майбутньої України», – переконана Богословська.

Читайте також: Соціолог назвав три проблеми, які хвилюють українців

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-20 06:06 :59