четвер, 14 грудня, 2017, 21:55 Політика
Богословська: Акція протесту перестала бути просто рухом Саакашвілі

На сьогодні просто так вже нічого не закінчиться. Можна любити чи не любити те, що зрушив Саакашвілі, але той рух, який підіймається, це вже не рух Саакашвілі. Сьогодні це рух суспільства проти тієї системи, яка не дає людям відчувати себе вільними, захищеними, в добробуті і можливості розвитку.

Таку думку у програмі Zіткнення з Роксаною Руно (щовівторка та щочетверга о 20:00 на телеканалі ZIK) висловила екс-нардеп Партії регіонів, яка згодом підтримала Євромайдан і Революції Гідності, Інна Богословська.

На думку політика, державна система, яку зараз маємо, має бути реформована, не дивлячись на обличчя. «Я, як антикризовий управлінець, кажу: за сьогоднішнього розподілу повноважень між президентом і парламентом, який дублює функції і дозволяє будь-якому президентом стати одночасно царем і генсеком ЦК КПРС, ми ніколи не зробимо ефективного урядування в Україні. Нам треба змінювати Конституцію», – висловила переконання гостя програми.

Відтак екс-регіоналка звернулась до опонента-свободівця Ігор Мірошниченка: «Ви стоїте на президентській республіці, я – на парламентській. Нам треба знайти порозуміння, яка система влади влаштує українців, – вважає Богословська. – Не домовившись про майбутнє ми втратимо країну.

Сьогодні настав такий час – а 70% українців зараз протестують проти державного урядування, якщо ми не введемо цей процес у русло загальнонаціонального круглого столу, де визначимось, у якій країні хочемо жити, нашу країну рознесе на друзки».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 06:04 :32