четвер, 14 грудня, 2017, 9:57 Суспільство
Близько половини населення Землі не мають доступу до базових медичних послуг, – ВООЗ
Фото: who.int
Фото: who.int

Близько половини населення Землі не можуть собі дозволити основні медичні послуги або живуть у злиднях через необхідність їх оплати.

Такі дані наводяться в спільному звіті Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) і Світового банку, – повідомляє 112 канал.

Також у звіті йдеться про те, що близько 800 млн людей у всьому світі витрачають не менше 10 відсотків сімейного доходу на медичні послуги або лікування хворих дітей, а приблизно 100 мільйонів з них залишається на життя менше 1,9 долара в день.

У звіті називається неприйнятною ситуація, коли така кількість населення планети не має доступу до базових медичних послуг.

Крім того, у звіті ВООЗ та Світового банку відзначені і позитивні тенденції. Зокрема, зазначається, що в нинішньому столітті спостерігається збільшення кількості людей, які отримують такі послуги, як щеплення проти інфекційних хвороб, препарати від ВІЛ/Сніду, протимоскітні сітки та засоби контрацепції.

Нагадаємо, раніше ВООЗ відзначала брак дієвих ліків у світі, а також вказувала на проблему, що 10 відсотків медичних виробів і препаратів в країнах, що розвиваються, є підробленими.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 22:35 :44