середа, 13 грудня, 2017, 21:25 Політика
Юрій Дерев’янко про Тимошенко: Ми дуже дякуємо цій мужній людині

Ми дякує усім людям, які приїхали в суд і виступили на захист Міхеїла Саакашвілі. В тому числі була і Юлія Володимирівна Тимошенко. Тому ми дуже дякуємо цій мужній людині, яка на своїй власній шкірі відчула, що таке репресії.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив позафракційний народний депутат України Юрій Дерев’янко, відповідаючи на запитання телеглядача, чи готовий він об’єднатися з Юлією Тимошенко для боротьби з корупцією та для зміни влади в Україні.

Гість програми зазначив, що дякує усім політикам та усім людям, які приїхали у суд, де висловили свою підтримку і виступили на захист Міхеїла Саакашвілі.

«В тому числі була і Юлія Володимирівна Тимошенко. Ми дуже дякуємо цій мужній людині, яка чітко на своїй власній шкірі відчула, що таке репресії. Це були репресії Пшонки, репресії Януковича та репресії режиму. І зараз подібний режим хоче повторити такий же сценарій», – заявив народний депутат.

Юрій Дерев’янко пояснив, що коли йдеться про об’єднання політсил задля захисту прав людини та демократії у країні, то він готовий до такого об’єднання.

«При тому, що ми є політичні конкуренти, ми є зовсім різні партії, різні програми, але, коли ми говоримо про Україну, про її європейськість, про захист прав людини, то тут і не може бути різних політичних поглядів. Тому дуже важливо, що велика кількість народних депутатів із «Самопомочі», «Батьківщини», позафракційних та з інших політичних сил сьогодні стали на захист України, демократії і ще раз підтвердили, що ми ще маємо людей, які будуть на цих позиціях стояти», – акцентував народний обранець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 13:37 :55