середа, 13 грудня, 2017, 15:37 Економіка
Вирішити проблеми України зможуть тільки гроші, – Загід Краснов
Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН
Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Можна ухвалювати правильні закони, проте їх положення не реалізувати без достатньої кількості грошей. Тому панацеєю для України стало б збільшення робочих місць.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 10:00-12:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів секретар міськради Дніпра (2015-2016 рр.) Загід Краснов.

«В Україні для того, щоб зробити щось позитивне, потрібні гроші. Держава, яка дуже корумпована, має низький ВВП, скорочує робочі місця, не може дозволити собі зміни. Який правильний закон ми б не ухвалювали – усе залежить від фінансів», – зазначає гість програми.

Сьогодні панацеєю для країни є створення нових робочих місць, можливість поповнювати бюджет, коментує Краснов.

«Відповідно вилучені гроші з нових робочих місць віддали на медицину, освіту чи навіть культуру. Тут все, як за моделлю звичайної родини. Є гроші – питання вирішуються», – звертає увагу експерт.

На думку гостя студії, у нашій країні народ звик бути складовою корупційної схеми. Хабарництво є менталітетом українця.

«Громадянин дає хабар, а потім радіє тому, як швидко впорався із проблемою. Цьому треба запобігати, але така справа точно не під силу нашим старим правоохоронним органам. Не дарма у нас почали створювати антикорупційні органи і точиться війна стосовно Антикорупційного суду. Люди, які вже створили схеми незаконних колосальних заробітків, дуже не хочуть, аби їх ламали», – говорить екс-секретар.

Краснов підмітив, що втручання міжнародних організацій чи тих країни, які нас фінансують, є одним із елементів засобу контролю. Адже іноземні партнери хочуть бачити, куди і на що витратили їхні гроші.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 03:42 :17