середа, 13 грудня, 2017, 20:55 Політика
Україна для Путіна – це незакінчена справа, – Олександр Мартиненко

Ніякого внутрішнього успіху в Росії бути не може, натомість може бути зовнішній. Зокрема, це бажання Путіна до об’єднання земель– Україна, Білорусь, Росія в Радянський Союз.

Про це зауважив журналіст Олександр Мартиненко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

«Путін залишив президента Сирії Башара Асада в геополітичній грі, можливо, і ненадовго, але Асад продовжує залишатися політичною фігуро попри те, що рік тому його списали з політичної арени. Адже Путін створив Сирію як ще одне поле для гри з американцями», – зауважив Олександр Мартиненко.

Журналіст припускає, що до наступного року, коли відбудеться Чемпіонат світу з футболу, Росія вестиме стриману політику, оскільки все ж хоче провести цей турнір. Натомість після цих заходів можуть початися різкі кроки, зокрема і в бік України.

«Україна для Путіна – це незакінчена справа. Дехто із російських журналістів пояснює, що у кожному терміні президенства Путіна має бути якась ідея, завдяки якій він перебуває на посаді. Ніякого внутрішнього успіху в Росії в такій ситуації бути не може, натомість може бути зовнішній.

Це, безумовно, об’єднання земель– Україна, Білорусь, Росія в Радянський Союз. Відтак, однозначно будуть розмови з боку Кремля про внутрішній конфлікт в Україні й тому подібне, але більш небезпечно, що можуть бути різки рухи в нашу сторону», – застеріг Олександр Мартиненко.

Читайте також: Ми скоро станемо свідками того, як у «великої» Росії розв’яжеться пуп, - політолог

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 16:41 :29