середа, 13 грудня, 2017, 15:27 Економіка
У нас не синхронізовані бюджетний процес і закупівлі, – Ганущак

Щодо бюджетних видатків на місцевому рівні провадиться належний контроль. Проте його дуже не вистачає у процесах закупівлі.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 10:00-12:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів Юрій Ганущак, народний депутат VI-го скликання.

«Є контроль щодо бюджетних речей, видатків на місцевому рівні. Це здійснює казначейство, служба колишнього аудиту, Рахункова палата. Цьому ми можемо довіряти», – зазначає експерт.

На жаль, у нас не синхронізовані бюджетний процес і система закупівлі. Тому так важко відслідковувати процеси, говорить гість програми.

«Також поганим є середньострокове бюджетування. Особливо це стосується капітальних проектів, які тривають декілька років. Іноді від цього аж тіпає. Децентралізація дуже загострила проблему. Тепер це видно усім і вирішенням питання бюджетування має зайнятися Міністерство фінансів. Можливо, у нього інтелекту не вистачає, хоча це достатньо просто робити. І ЄС у цьому є прикладом», – зазначає Ганущак.

У нас достатньо стабільні процеси – ріст економіки і місцевих бюджетів є, додає екс-нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 22:12 :52