середа, 13 грудня, 2017, 1:20 Світ
США розкрили подробиці нових санкцій проти Росії

США працюють над імплементацією санкцій щодо Росії в рамках закону «Про протидію супротивникам Америки» і на даний момент розглядають трансакції між енергетичним сектором РФ та іншими державами, які потенційно можуть потрапити під обмежувальні заходи.

Про це повідомив помічник держсекретаря США по Європі і Євразії Уэсс Мітчелл на слуханнях у комітеті Сенату з міжнародних справ, – повідомляють «РИА Новости».

Щодо санкцій відносно енергетичного сектору у рамках зазначеного закону, Мітчелл зазначив, що США консультуються з країнами Євросоюзу з цього питання з метою «забезпечити ефективність цих санкцій».

«Ми ставимося до цього серйозно. Ми провели багато часу, розмовляючи і слухаючи наших союзників на предмет їх стурбованості. В даний час ми розглядаємо транзакції, і я не хочу робити коментарі публічно на цей рахунок», – говорить співробітник Держдепу, додавши, що у відомстві також йде робота «над доповіддю по Україні, яка повинна вийти в січні».

Мітчелл підкреслив, що «санкції є інструментом, і для їх ефективності вони повинні застосовуватися мудро».

«Важливо, щоб вони не завдали нашим союзникам більше шкоди, ніж нашим супротивникам», – констатував помічник держсекретаря.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 19:09 :52