середа, 13 грудня, 2017, 2:15 Політика
Президент підписав закон для розблокування роботи НКРЕКП
Петро Порошенко
Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який дає Главі держави право в особливих випадках призначити членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради.

«З 27 листопада 2017 року в складі регулятора працюють лише три члени, а, отже, роботу регулятора заблоковано. Відтак, неможливо виконувати вимоги нещодавно прийнятого Верховною Радою України закону «Про ринок електричної енергії». Ситуація, що склалася, може створити серйозні виклики для залучення міжнародних інвестицій в Україну, сталого функціонування енергетичної системи держави та проходження осінньо-зимового періоду 2017-2018 років. А також, погіршить позиції України в рейтингу сприятливості ділового середовища «Doing Business», – йдеться у пояснювальній записці до закону.

Таким чином, Президент України отримав право призначати членів регулятора у кількості, рівній кількості вакантних посад, до моменту призначення членів регулятора, обраних за результатами відкритого конкурсного відбору, але не більше, ніж на три місяці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 09:22 :37