середа, 13 грудня, 2017, 20:50 Світ
Посольство США в Лондоні переїжджає до будівлі вартістю в 1 млрд доларів
  • Фото: ukrainian.voanews.com
  • Фото: ukrainian.voanews.com
  • Фото: ukrainian.voanews.com
  • Фото: ukrainian.voanews.com
  • Фото: ukrainian.voanews.com
  • Фото: ukrainian.voanews.com

Посольство Сполучених Штатів у Великобританії полишить будівлю з каменю та бетону 1960-х років на площі Ґровенор в Лондоні, в районі, який був відомий як «маленька Америка» через те, що протягом Другої світової війни на площі розміщався військовий штаб генерала Дуайта Ейзенхауера.

Про це повідомляє «Голос Америки».

Перед колишнім посольством в 1960-х проводились протести проти війни у В’єтнамі, в яких брали участь тисячі британців, включаючи таких відомих осіб як соліст групи Rolling Stones Мік Джаґґер.

Нова 12-поверхова будівля на південному березі Темзи стала центром великого проекту відновлення колишньої промислової зони, відомої як «Дев’ять в’язів».

«Це посольство, якщо дивитись крізь вікна, є відображенням глобальної постави США в 21 столітті: ми дивимось назовні, більше ніж всередину», – сказав Вуді Джонсон, посол США у Великобританії, призначений президентом Трампом.

Державний департамент США провів конкурс на проект нової будівлі в 2008 році. Будівництво, що коштувало мільярд доларів, було повністю профінансоване через продаж інших об’єктів нерухомості в Лондоні, повідомляє Reuters.

Скляна будова «за формою нагадує про основоположні демократичні цінності прозорості, відкритості та рівноправ’я», – йдеться в документі Державного департаменту.

Посольство також відповідає вимогам безпеки і розташоване за 30 метрів від оточуючих будівель. Серед яких в основному житлові будинки. Комплекс також має територію для проживання морських піхотинців.

​»Це не просто новий офіс, він означає нову еру в дружніх відносинах між нашими двома країнами. Президент Трамп хоче тісно співпрацювати з Великобританією», – сказав Джонсон.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 05:42 :26