середа, 13 грудня, 2017, 12:21 Політика
Ми близькі до того, щоб карати топ-корупціонерів, – Соболєв

Зараз Україна переживає найвищу точку протидії корупції. Про це свідчать політичні міжусобиці у владі, які поступово розривають кругову поруку.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив нардеп Єгор Соболєв.

«В українського суспільства зараз дуже важливий період. Сьогодні вирішується те, чи ми будемо карати топ-корупціонерів. Я переконаний, що після п’яти злочинців, посаджених за грати, розірветься кругова порука. Вони самі всіх почнуть здавати. Саме після того, як ми відправимо всіх лиходіїв у в’язницю, справді станемо європейською державою», – говорить гість програми.

На думку Соболєва, суспільство мусить дотиснути владу, щоб антикорупційний рух діяв у повній мірі.

«Ми зараз справді в останніх метрах від скелі, на яку так довго вибиралися. Нам залишається зробити останній крок. У протилежному разі повернемося у часи Януковича, а саме – зневіримося і дозволимо процвітати злочинності, безкарності. За це, звісно, переживаю. Крім того, вважаю себе батьком нового антикорупційного законодавства, тому боюся, аби його не поламали ті люди, які звільняли мене з посади голови парламентського комітету. Гадаю, вони не мені мстилися, а просто забезпечували свою безкарність», – розповідає нардеп.

Соболєв відзначає те, що електронні декларації відкрили очі суспільству, хто і наскільки їх обкрадає.

«Фактично, е-декларування – це поіменний список корупціонерів. Незалежна робота Антикорупційного бюро і Антикорупційної прокуратури привели детективів, спецназ до людей, які звикли почувати себе над законом. Їхній страх штовхає їх ламати усе, що створили після Майдану в антикорупційному руслі», – каже гість студії.

Нардеп переконаний, що нинішні міжусобиці у владі свідчать про тріщини у старій системі.

«Ми ніколи ще не були в такій добрій ситуацій, як зараз. Оскільки перебуваємо у найвищій точці протидії корупції, хоч і не в останній. Міжусобиці у владі означають те, що починає ламатися кругова порука. Цю країну нищать дві речі: корупція, яка всіх об’єднує, та кругова порука, яка захищає злочинність. Тому стара система потрохи дає збій», – додає Соболєв.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 22:15 :53