середа, 13 грудня, 2017, 22:22 Політика
Луценко: З 2,5 тис. справ корупціонерів, переданих ГПУ до суду, 2 тисячі – люди з правлячої партії

Генпрокурор зізнався, що має суперечності з Президентом. Зокрема часто виникають питання через те, що ГПУ висуває звинувачення представникам БПП.

Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

«Президент Порошенко, попри всі претензії до нього, які безумовно є, це людиною, яка реформує країну. І це викликає в момент бідності та війни величезний спротив. Це не секрет, що ми спілкуємося, обговорюємо ситуацію, і часто е викликає бурхливі емоції. Але у більшості випадків я розумію логіку його дій, він – логіку моїх дій», – зазначив Луценко.

Інше питання, зауважив генпрокурор, чому яскраво висвітлюється проблема Саакашвілі, але при цьому замовчується, що із 2,5 тисяч корупціонерів, які Генпрокуратура передала до суду, приблизно 2 тисячі – це люди з правлячої партії?

«Президент мені ніколи не забороняє цього робити, або не вказує, як діяти. Але в нього також часто виникає обурення, і він запитує, чому ж звинувачують одних представників БПП. На що я відповідаю, що саме БПП при владі. Але я вважаю неправильним виносити на зовні свої суперечки з президентом, хоча вони й існують», – зізнався генпрокурор.

До того ж він підкреслив, якщо у нього будуть докази щодо винуватості людини із оточення президента, то він обов’язково дасть хід такій справі.

«До мене прийшли працівники НАБУ і сказали, мовляв, якщо ми тобі дамо докази на людину із найближчого оточення Президента і назвали його прізвище, то чи поставите ви підпис, бо ми не хочемо іти до Холодницького? На що я відповів: якщо будуть докази, то обов’язково поставлю», – наголосив Юрій Луценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 16:45 :56