Новини » Політика 13 грудня, 2017, 21:35
Луценко вважає, що хоча Корбан помилився, він не має бути «ізгоєм»

З юридичної точки зору Геннадій Корбан є судимим. Наразі в нас немає достатньо доказів, аби висунути йому нові обвинувачення. Він є прикладом того, як людина, яка має заслуги перед країною, в той же час причетна до правопорушень. Ми не повинні робити таких людей ізгоями.

Про це ефірі програми «HARD з Влащенко«на телеканалі ZIK заявив Генеральний прокурор Юрій Луценко, відповідаючи на запитання, чи посадка Геннадія Корбана два роки тому була незаконно ініційована ГПУ, якщо вона була законна, то чому всі справи були закриті.

«У справі по якій судили Корбана він був визнаний винним. Вирок вступив в законну силу. Отже в той момент Корбан законно був позбавлений волі умовно на термін 1 чи 2 роки. Тому з юридичної точки зору він є судимим», – пояснив пан Луценко.

Водночас, за словами Генпрокурора всі інші справи, а їх було дуже багато, по яких він проходив, були проаналізовані.

«На цей момент ми не маємо достатньо доказів, щоб висунути обвинувачення, хоча в декількох справах він все ще знаходиться фігурантом. Якщо в нас буде достатньо доказів, то я не виключаю, що може бути змінено його процесуальний статус», – зауважив гість програми.

За словами пана Генпрокурора, Корбан добрий приклад того, як людина, яка має заслуги перед країною в її обороні, в той же час мала правопорушення.

«Я дуже сподіваюся, знаючи Геннадія, що він всю свою енергію направить на будівництво країни. Ще раз кажу, люди, які помилилися і свого часу порушили закон не повинні бути ізгоями. Також ніхто не повинен мстити», – переконаний пан Луценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 06:48 :03