середа, 13 грудня, 2017, 22:10 Політика
Луценко розповів про тиск у справі про перестрілку в Княжичах

До трагедії у Княжичах призвели нерозумні команди керівництва поліції. У цій справі зараз висунені підозри керівникам. Це декому дуже не подобається.

Про це ефірі програми «HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«По справі щодо Княжичів не було такого, що правоохоронці не впізнали одне одного протягом двох годин. Там були нерозумні команди керівництва, які неминуче вели до загибелі співробітників. Зараз завершується частина експертиз. Висунені основні підозри, в тому рахунку по 115 статті. Була спроба їх обійти. Вона відбита. Я стараюся чесно нести свою службу не зважаючи на будь-який тиск», – відзначив гість програми.

За словами пана Луценка, не всім подобається, коли карають керівництво будь-якої структури.

«Звичайно є розмови, що це призведе до меншої дисципліни всіх інших. Була реакція не тільки МВС. Коли ми засуджуємо генерала збройних сил, дії або накази якого привели до численних жертв солдатів, є така теза, як всі інші будуть віддавати накази. Коли ми висуваємо підозру командиру столичної поліції, кажуть, хто піде виконувати накази, коли можна попасти в прокуратуру. Там, де є людські жертви відповідальність має бути обов’язковою», – переконаний Генпрокурор.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 06:02 :40