середа, 13 грудня, 2017, 12:55 Політика
Кожен чиновник в Україні є боягузом, – Соболєв

Поодинці представники влади є слабкими. Тому суспільство може на них тиснути, вимагаючи відповіді на незручні питання.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив нардеп Єгор Соболєв.

«Я дуже добре відчуваю тиск влади. Я ж тепер і агент Москви, і нероба, і Міхомайданівець. Як мене тільки не називали? Не звинувачували хіба у тому, що можу бути педофілом чи гомосексуалістом. Наша влада є страшною, бо скріплена круговою порукою. Ця система дискредитації та репресій є досконалою. Якщо Янукович був вправний у каральних заходах, то нинішні добре обливають брудом, перетворюючи біле на чорне», – коментує гість програми.

Єгор Соболєв звертає увагу на те, що влада має підтримку у парламенті, АП, уряді, проте серед суспільства така тенденція не проглядається.

«Я радий, що бачу те, наскільки слабкою є влада поодинці. Щоби натиснути на будь-якого посадовця, достатньо п’ятдесяти людей, які прийдуть до нього і відстоюватимуть свою позицію, задаватимуть незручні питання. Фактично, кожен чиновник у цій країні боягуз. Сильним є тільки у зграї. Тому я так багато часу проводжу у наметах. Вдень працюю у парламенті, а вечір і ніч проводжу там. Бо тільки організація суспільства допоможе нам перемогти. В парламенті, АП, уряді владу підтримує більшість, але серед народу так не є», – говорить нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 22:02 :55