середа, 13 грудня, 2017, 14:12 Політика
Кабінет Міністрів передасть РНБО пропозиції щодо підвищення пенсій військовим
Українські військові. Фото: asn.in.ua
Українські військові. Фото: asn.in.ua

Уряд України напрацював та передасть свої пропозиції щодо підвищення пенсій військовим пенсіонерам на розгляд Ради національні безпеки та оборони.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що провести перерахунок пенсій військовослужбовцям можуть уже з 1 січня 2018 року.

Про це він сказав на засіданні уряду 13 грудня, інформує «Українська правда».

Він додав, що уряд напрацював відповідні пропозиції щодо перегляду пенсій військовослужбовців і 13 грудня передасть їх до РНБО.

«Сьогодні ми такі пропозиції передамо в РНБО – бо це питання військовослужбовців, – де на рівні президента і РНБО ми знайдемо такі рішення, які можуть бути ухвалені парламентом. І з 1 січня, я переконаний, що це можна зробити, щоб військові пенсіонери отримали перерахунок пенсій», – сказав Гройсман.

Він додав, що уряд пропонує провести перегляд пенсій для 550 тисяч військових пенсіонерів, і зафіксувати, що індексація пенсій буде відбуватись автоматично.

«Ми передбачаємо, що бойові пенсії мають бути більшими, ніж звичайні пенсії військовослужбовців. Я переконаний, що підвищення пенсій для військових пенсіонерів має бути не менше в середньому, ніж на 1,5 тисячі гривень. Але, зрозуміло, що бойові пенсії мають бути в рази більшими», – сказав Гройсман.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сьогодні зібрав Кабінет Міністрів на засідання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 15:52 :04