середа, 13 грудня, 2017, 2:45 Світ
Держдеп прокоментував заяви Росії про перемогу над ІДІЛ у Сирії

Офіційний Вашингтон вважає, що місія США в Сирії далека до завершення, втім заяви Росії про перемогу над ІДІЛ – це абсолютно їхнє право продовжувати чи припиняти свою військову місію в цій країні.

З такою заявою виступила в вівторок речниця Державного департаменту США Хезер Науерт, – повідомляє Укрінформ.

«Росія висловила переконання, що їхня робота в Сирії має бути завершена. Наша ж місія в Сирії не завершена», – зауважила представник Держдепу.

Вона підкреслила, що Сполучені Штати і вся Міжнародна коаліція продовжують переслідувати залишки ІДІЛ. Крім того, ситуація у звільнених країнах повинна бути стабілізована, що означає наведення порядку, проведення заходів розмінування тощо.

«Якщо Росія обрала для себе вийти з цього, звичайно, це її вибір. Але ми продовжимо працювати разом з нашими партнерами у спробах стабілізувати ситуацію в країні», – зауважила Науерт.

За її словами, у Сирії «залишається ще багато роботи». Науерт також зазначила, що американська сторона не вважає виконаною місію і в Іраку – попри заяву місцевого уряду про перемогу над ІДІЛ.

Як пояснила речниця Держдепартаменту США, там досі діють окремі терористи, які створюють небезпеку терористичної активності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 11:04 :04