вівторок, 12 грудня, 2017, 14:03 Економіка
За три роки Німеччина надала Україні фінансової підтримки на понад 800 млн євро
Фото: forbes.net.ua
Фото: forbes.net.ua

Фінансова підтримка Німеччини Україні за 2014-2016 роки становила більше як 800 мільйонів євро.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив заступник посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Вольфганг Бінзайль.

«За останні три роки, у 2014-2016 рр., загальна фінансова підтримка становила більше ніж 800 мільйонів євро у позиках та грантах», – заявив Бінзайль.

Заступник посла зазначив, що Німеччина продовжуватиме підтримувати Україну, незважаючи на зміни в уряді цієї країни. За словами дипломата, федеральний уряд підтримує економічний розвиток України та п хороші урядові практики і верховенство права.

Нагадаємо, що Україна та Європейський союз підписали угоду «Підтримка ЄС для сходу України», якою передбачено фінансування для розвитку підприємств на Донбасі. Угода створює правові підстави для реалізації у Донецькій та Луганській областях – на підконтрольній уряду України території – проектів стимулювання зайнятості та економічного зростання шляхом надання допомоги для розвитку мікро-, малих та середніх підприємств, заохочення громадських ініціатив, підтримки структурних змін у сфері охорони здоров’я, освіти та інфраструктури, повідомляє «РБК-Україна».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 09:17 :32