Новини » Політика 12 грудня, 2017, 19:41
Якщо у Луценка бракує знань – потрібно запрошувати фахівців, – юрист

Коли ми говоримо про повноваження Генерального прокурора, ми повинні розуміти, що Генпрокурор – це не просто виконавець, це особа стратегічного значення у державі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив адвокат Микола Сірий.

«Коли ми говоримо про повноваження Генерального прокурора, то повинні розуміти, що Генпрокурор – це не просто виконавець. Тобто написали в законі, і він виконує те, що у цьому законі написано. Натомість Генпрокурор – це особа стратегічного значення у державі», – заявив гість програми.

Микола Сірий пояснює: якщо для ефективної роботи всієї правоохоронної системи закони не виписані в належний спосіб, то це обов’язок виключно Генерального прокурора.

«Та якщо у нього не вистачає знань, потрібно запросити фахівців та ініціювати зміни. Потрібно негайно ініціювати зміни до законодавства!», – наголосив адвокат.

Більше того, як каже гість програми, що Генпрокурор повинен пояснювати політикам, що у нинішньому форматі та за нинішніх обставин правоохоронна система не може працювати ефективно.

«Я нагадую, та й ми усі знаємо, що живемо у режимі військового часу. Але станом на сьогодні регулювання оперативної діяльності у нас, як у найбільш ліберальній країні. А якщо я ще й почну говорити про те, чи звертають політики та представники правоохоронних органів до Інституту держави і права, то Юрію Віталійовичу просто-напросто буде мало місця. Тому я би навіть не хотів зачіпати цієї теми», – зазначив Микола Сірий.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 05:08 :39