Новини » Львів 12 грудня, 2017, 10:47 блоги
Власники рюкзаків, стережіться: у Львові обчищають посеред вулиці
Надія Сапіга
журналіст IA ZIK
Фото: lvivpost.net/Андрій Польовий
Фото: lvivpost.net/Андрій Польовий

Вчора моя староста з університетської групи у Facebook розповіла про те, що її мало не обчистили дві дівчини прямо на вулиці біля готелю «Львів» у центрі міста. Вони намагалися залізти у її рюкзак, але на щастя, одногрупниця не розгубилася і відбилася від нападниць.

Цей випадок не вкладається в голові. Наскільки вже знахабніли злодії, що не бояться лазити у рюкзаки перехожих! Вони навіть не намагаються діяти обережно – вийде обчистити – то вийде, ні – то ні.

Як виявилося, подібні історії, як із моєю старостою, у центрі Львова трапляються все частіше. Схема одна і та ж: злодії залазять у рюкзаки на спинах перехожих і перевіряють їх вміст. Часом забирають усе – не лише гаманці, гроші і картки, а й косметички. Завдяки тому, що у центрі з кожним днем збільшується натовп, дуже легко загубитися із здобиччю.

Тому саме зараз власникам рюкзаків слід бути надзвичайно обережними, адже впильнувати за сумкою на плечах важче, ніж за торбинкою у руках.

Не слід забувати, що обчистити рюкзаки можуть і у маршрутках. Одного разу я була свідком, коли в автобусі у хлопця з рюкзака витягнули планшет. Коли він спохопився, то злодія уже й сліду не було. Якби ж хлопчина зняв рюкзак з плечей відразу, коли зайшов у громадський транспорт, то залишився б з ґаджетом.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 03:40 :08