вівторок, 12 грудня, 2017, 19:20 Політика
Адвокат: У пов’язане з Януковичем провадження вклинили справу Саакашвілі

У межах кримінального провадження, яке пов’язане з Януковичем і його угрупованням, було вклинене кримінальне провадження щодо Міхеїла Саакашвілі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) телефоном повідомивадвокат Міхеїла Саакашвілі Павло Богомазов.

Адвокат, відповідаючи на запитання, у чому конкретно, за версією прокуратури, полягає злочин Міхеїла Саакашвілі, зауважив, що учора з цього приводу довго випитували прокурора, до чого, до прикладу, справа, яка розглядалася Краматорським судом щодо підроблення документів; чому вказані різні статті; чому різні номери на внесення до ЄРДР.

«На це прокурор відповів, що, справді, у межах певного кримінального провадження, яке пов’язане з Януковичем і його угрупованням, було вклинене дане кримінальне провадження щодо пана Міхеїла, і далі вони пояснювали це відсутністю технічної можливості інакше описати. Тобто, 256-та частина 1 станом на вчора розглядалася. Більше жодних підозр йому не вписували», – повідомив Павло Богомазов.

Адвокат розповів, що сьогодні нічого нового не відбулося, повістку станом на сьогодні Саакашвілі не вручали. Усе, що про це відомо, наголосив він, це інформація, вказана на сайті ГПУ (нагадаємо, у тексті повістки, оприлюдненої на сайті ГПУ, йдеться про те, що Генеральна прокуратура України викликаєМіхеїла Саакашвіліна допит 18 грудня. – Ред.). Адвокат висловив сподівання, що повістку вручать належним чином, а не з політичним підтекстом.

На думку Павла Богомазова, коли роблять такі публікації, то вони мають певну спрямованість для того, що «ГПУ хоче показати суспільству, що щось робить після того, як учора програла у суді».

Павло Богомазов розповів, що сьогодні бачив Саакашвілі в партійному офісі, коли політик спілкувався із людьми.

Нагадаємо, учора Печерський райсуд Києва відмовив у запобіжному заході у вигляді цілодобового домашнього арешту для третього президента Грузії, лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 09:25 :54