вівторок, 12 грудня, 2017, 21:25 Політика
Саакашвілі розповів, чи піде на допит до ГПУ

«Я буду дотримуватися закону, але не поважатиму цю прокуратуру».

Про це ексклюзивно вефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив третій президент Грузії, лідер «Руху нових сил», екс-голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.

Нагадаємо, у тексті повістки, оприлюдненої на сайті ГПУ, йдеться про те, що Генеральна прокуратура України викликає Міхеїла Саакашвілі на допит 18 грудня.

Міхеїл Саакашвілі, відповідаючи на запитання, чи піде на допит до ГПУ у вказаний день і час, заявив, що він дотримуватиметься закону, але аж ніяк не прокуратуру.

«Піду», – запевнив гість програми.

Політик, коментуючи перебіг судового засідання у Печерському райсуді, розповів, що, як задокументовано у справі, два агенти, прізвища яких Заєць і Вовк, розповіли, що вони взяли гроші у ФСБ і передали йому. Ці агенти, начебто, о 12-й дня прийшли до СБУ і «наперед» повідомили, що передали Саакашвілі кошти.

Ще одне «звинувачення», продовжив Міхеїл Саакашвілі, полягало у тому, що він начебто розмовляє за допомогою закодованих засобів зв’язку. Як виявилося, йдеться про «Viber», «Telegram», «WhatsApp».

«Тобто, він хоче приховати від України свої справжні наміри. Виявляється, усі українці, які розмовляють по «Viber», «Telegram», «WhatsApp»… виявляється, усі порушують, усі на шкоду суспільству приховують свої наміри», – заявив гість програми.

Міхеїл Саакашвілі зауважив, що до того часу багато разів звучало, що він – агент ФСБ, а потім пролунала заява, що політика ФСБ хоче убити.

«Я, хто перший разом із Грузією прийняв атаку, я перший сказав правду про них на міжнародних трибунах і після цього, виявляється, вони мене перевербували, і щойно перевербували, відразу вирішили убити. І вони, виявляється, – СБУ – повинні мене захищати, щоб ФСБ мене не убила», – зіронізував політик.

Тому, продовжив Міхеїл Саакашвілі, він і мав би перебувати під домашнім арештом. А коли прозвучало, що зі своїми прихильниками він може спілкуватися «Скайпом», як зазначив гість програми, йому стало усе зрозуміло.

«Головне, що їх хвилює, щоб я не спілкувався із людьми на вулиці», – зазначив Міхеїл Саакашвілі.

Читайте також, Саакашвілі: Мою справу веде прокурор, який відпустив ґвалтівників

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-20 06:11 :32