вівторок, 12 грудня, 2017, 14:36 Політика
Рішення відпустити Саакашвілі було фаховим, а не політичним, – експерт
Міхеїл Саакашвілі. Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське
Міхеїл Саакашвілі. Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Суддя Лариса Цокол відпустила Саакашвілі без запобіжного заходу, бо у представників Генпрокуратури не було чітких доказів вчинення злочину. Тому її рішення є незаангажованим та фаховим.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 10:00-12:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповіла колишній член Венеціанської комісії Марина Ставнійчук.

«У суперечках між адвокатами і представниками Генпрокуратури проглядалася нечіткість позиції судового розслідування справи Саакашвілі. З огляду на це, для мене було очевидно, що суддя не ставатиме на чиюсь сторону. До того ж, йдеться не про судовий процес, а про обрання міри запобіжного заходу», – говорить гостя програми.

На думку експерта, суддя у справі Саакашвілі Лариса Цокол не ґрунтувала своє рішення на суспільних настроях.

«Я далека від думки, що суддя зважала на думку людей, які стояли на вулиці, під судом. Звісно, в Україні є протилежні приклади, коли за рахунок тиску суспільства судді ухвалюють рішення, перебуваючи у страху. Але, як на мене, вердикт пані Цокол є найбільш фаховим за тих обставинах, які склалися. І він аж ніяк не є політично заангажованим», – зазначає Марина Ставнійчук. 

Читайте також: Нардеп проаналізував, хто переміг, а хто програв від рішення Печерського суду щодо Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 03:35 :38