вівторок, 12 грудня, 2017, 13:18 Світ
Польська опозиція: Новий прем’єр закінчить, як і його попередниця
Матеуш Моравецький та Беата Шидло. Фото: dziennik.pl/PAP/Radek Pietruszka
Матеуш Моравецький та Беата Шидло. Фото: dziennik.pl/PAP/Radek Pietruszka

Голова польської опозиційної партії «Громадянська платформа» Гжегож Схетина вважає, що новий польський прем’єр Матеуш Моравецький буде «заручником Качинського».

Про це він заявив у інтерв’ю для телебачення TVN24.

На думку Схетини, новий прем’єр абсолютно не самостійний й не буде в змозі впроваджувати жодні зміни, а його завдання полягає виключно в покращенні іміджу правлячої партії.

Опозиційний політик зазначив, що якщо Моравецький «взуває капці Беати Шидло», то повинен розуміти, що буде «заручником Ярослава Качинського», котрий вирішуватиме, коли прем’єр закінчить свою місію.

«Я хотів би йому нагадати, як Качинський поводиться зі співробітниками. Життя продовжується і після праці у адміністрації прем’єра… Всі бачили, як закінчила Беата Шидло, як з нею повівся Качинський. Матеуш Моравецький закінчить так само», – підкреслив Схетина й додав, що новий прем’єр наряд чи протримається на своїй посаді до закінчення своєї каденції.

«Я очікую від нового прем’єра радикальних змін в уряді, бо не можна працювати з тим, кого ти не обирав», – виснував голова опозиційної партії.

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда 8 грудня прийняв відставку уряду Беати Шидло і доручив віце-прем’єру Матеушу Моравецькому сформувати новий польський уряд.

Переклад з польської Андрія Павлишина, ІА ZIK

Читайте також: У Ващиковського відреагували на пошкодження на Львівщині польського автобуса

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 13:32 :47