вівторок, 12 грудня, 2017, 2:25 Політика
Політолог: Кілька днів у СІЗО надихнули Саакашвілі використати суд як політичну трибуну

Саакашвілі ніколи не використовував суд як політичну трибуну. Але очевидно, що пару днів у СІЗО Служби безпеки надихнули його на те, щоб почати використовувати суд як політичну трибуну.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Володимир Цибулько.

Гість програми зауважив, що екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі ніколи не використовував суд як політичну трибуну.

«Але очевидно, що пару днів у СІЗО Служби безпеки надихнули його на те, щоб почати використовувати суд як політичну трибуну. І його нинішня заява, що він – Михайло Саакашвілі, якого знає увесь світ, то, це виключно політична заява»,– каже Володимир Цибулько.

Коментуючи заяву Міхеїла Саакашвілі в суді про те, що він – політв’язень, політолог зазначив, що будь-який політик схильний до того, аби гіперболізувати свою роль та місію у світі.

«Саакашвілі – президент невеличкої країни та один із авторів успішної реформи цієї країни. І на пострадянському просторі – це прецедент. Але, коли робити політичні екскурси, то треба згадати, що наприклад, Юлія Тимошенко, яка прийшла сьогодні на засідання суду, вона була великим скептиком Саакашвілі, а в часи російської агресії у Грузії вона просто сміялася разом із Путіним, але зараз вона з’являється в суді. Це виглядає досить дивно»,– зауважив Цибулько.

Політолог звернув увагу і на інших прихильників Міхеїла Саакашвілі:

«Коло прихильників Саакашвілі, серед яких фігурує досить відомий редактор і автор, який очевидно не має українського громадянства, але він розповідає, що свого часу він вчинив такий моральний акт, коли Курченко придбав їхнє видання і він пішов з посади. Але тут раптом фігурує Курченко і та сама людина із Курченком. Розумієте, тут виникає дуже багато всяких паралелей та припущень»,– акцентував Володимир Цибулько.

Нагадаємо, сьогодні Печерський районний суд Києва обирає запобіжний захід лідеру «Руху нових сил» та екс-президенту Грузії Міхеїлу Саакашвілі.

Читайте також: Саакашвілі назвав свій арешт «подарунком для Путіна»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 22:19 :04