вівторок, 12 грудня, 2017, 15:16 Події
Під час осіннього призову зафіксували 70% неявки, – ЗСУ
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН

В Україні завершилась призовна кампанія «Осінь-2017», особливістю якої є додатковий призов громадян на строкову військову службу до лав ЗСУ.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Сухопутних військ Збройних сил України

«Військовими комісаріатами України було призвано та направлено до військ (сил) – 12 460 осіб, у тому числі до Збройних сил України – 8 360, Національної гвардії України – 3 500, Державної спеціальної служби транспорту – 600, тобто військові комісаріати виконали державне завдання на 100%», – йдеться у повідомленні.

Строковики проходитимуть службу у всіх регіонах України, за виключенням зони проведення антитерористичної операції.

Зазначається, що на строкову військову службу були призвані громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

«Проте проблеми з тими, хто уникає строкової служби у війську не бракує. Близько 70 відсотків неявки призовників до військових комісаріатів. З тих майже третина перебувають у розшуку. Тож згідно з законодавством представники військових комісаріатів мають право вручати повістки будь-де», – йдеться в повідомленні.

За ухиляння від обов’язкової служби у війську світить реальний термін ув’язнення – до трьох років, повідомляють «Українські новини».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 13:52 :19