вівторок, 12 грудня, 2017, 20:45 Політика
Олексій Гриценко: Саакашвілі буде одним з політичних гравців в Україні

Думаю, Саакашвілі буде одним з політичних гравців в Україні. І я дуже сподіваюся, що це все відбуватиметься цивілізовано.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив активіст «Автомайдану» Олексій Гриценко, відповідаючи на запитання редакції, ким на його думку стане в Україні лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі.

«Я не хочу бути Вангою, але я сподіваюся, що уся ця ситуація перейде у цивілізаційне русло і Міхеїл Саакашвілі або доведе свою правоту в судах, або ми почуємо голос прокуратури із якимись новими доказами. Але те, що було раніше, воно викликає великі сумніви» – зазначив гість програми.

Відтак, Олексій Гриценко вважає, що швидше за все Саакашвілі буде продовжувати займатися політичною діяльністю в Україні.

«Також він буде продовжувати боротися з корупцією. Це те, що він робить публічно. Думаю, він буде одним з політичних гравців в Україні. І я дуже сподіваюся, що це все відбуватиметься дуже цивілізовано», – акцентував «автомайданівець».

А от на запитання ведучого програми, чи бачить «автомайданівець» у Саакашвілі народного депутата, або ж прем’єр-міністра України, Олексій Гриценко відповів:

«Згідно чинного законодавства, він не може бути народним депутатом, чи президентом. Щодо прем’єр-міністра, то теоретично він може ним бути. Та це буде залежати від того, кого вибере народ на наступних виборах»,–додав Олексій Гриценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 11:01 :57