вівторок, 12 грудня, 2017, 14:50 Політика
Можливо, Генпрокурор сфальшував докази злочину Саакашвілі, – політтехнолог

Аргументи Генеральної прокуратури, які мали б підтвердити склад злочину у діях Саакашвілі, виглядають непереконливо. Внаслідок експертизи, може з’ясуватися, що Юрій Луценко взагалі їх вигадав.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 10:00-12:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив політтехнолог Сергій Гайдай.

«Саакашвілі у суд привели політичні дії Генпрокурора. Він почав першим вести дивну гру. Адже, коли кримінальна справа починається з презентації так званих доказів у парламенті – це політика. Мені здається, що такі демонстрації можна робити тільки у суді, оскільки Саакашвілі не має жодного стосунку до Верховної Ради», – зазначає гість програми.

Якщо проаналізувати два записи телефонних розмов Саакашвілі, то складу злочину у них не має, каже експерт.

«Можливо, за умов ще глибшої експертизи, з’ясується, що Генпрокурор зайнявся не просто політичною справою, а є кримінальним злочинцем, який сфальшував докази. Це, як мінімум, тягне на його відставку. А у самого Саакашвілі достатньо трибун, щоб заявити про свою позицію», – зауважує політтехнолог.

Великою проблемою є епізодичне мислення людей, зазначає гість.

«На мою думку, президентська лінія просто травить Саакашвілі. Суддя, пані Лариса Цокол, не вперше взялася за справу схожого типу, а тому зробила все вірно. А от суспільству потрібно припинити мислити кліпово, невеличкими сюжетами. Історія Саакашвілі, як і будь-кого, доволі велика. Луценко показав нам лише завершальний фрагмент політичної справи із багатьма порушеннями правових складових», – додає Сергій Гайдай. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 13:31 :45