вівторок, 12 грудня, 2017, 18:09 Політика
Шабунін заявив про маніпуляції Луценка із цифрами

Луценко настільки знівелював довіру до посади генпрокурора, що це просто на голову не налазить.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Коментуючи так званий конфлікт між НАБУ та ГПУ, гість програми пригадав, як Юрія Луценка призначали на посаду Генерального прокурора України:

«В один день парламентарі змінили закон, його підписав спікер Верховної Ради і Президент. Його оприлюднили, а потім за нього ще й проголосували. Це є порушення усіх можливих норм. Але зараз про інше: Луценко постійно обманює. Постійно! Ми чули маніпуляцію, зокрема, щоб припинити незаконність дій НАБУ. Тобто, за його словами, те, що негласні співробітники НАБУ не подають декларації – це кримінал. А я нагадаю Луценку, що керівництво СБУ, навіть не негласні співробітники, а керівництво, свої декларації також приховало!», – наголосив Віталій Шабунін.

Проте, як зауважив голова Центру протидії корупції, Юрій Віталійович у цьому криміналу не бачить.

«Ба більше, прокурори військової прокуратури за рішенням Матіоса теж свої декларації сховали. І Юрій Віталійович проблем тут теж не бачить. Він постійно бреше!», – заявив Шабунін.

Голова правління Центру протидії корупції додав, що останнім прикладом того, що Генпрокурор бреше, було те, як з трибуни ВР він заявив, що НАБУ конфіскувало 24 тисячі гривень.

«Це брехня! Насправді – 21 мільйон. Знаєте, Луценко настільки знівелював довіру до слова «генпрокурор», що це просто на голову не налазить», – прокоментував Віталій Шабунін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 09:05 :21