вівторок, 12 грудня, 2017, 19:31 Політика
Луценко запам’ятається як той, хто намагався посадити Саакашвілі, – Заліщук
Фото: Кореспондент
Фото: Кореспондент

Суддя, відпустивши Міхеїла Саакашвілі, по суті, зберегла обличчя самому Генеральному прокурору України Луценку.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат (фракція БПП) Світлана Заліщук.

Гостя програми наголосила, що великою проблемою нині є те, що ГПУ, СБУ, МВС використовуються як політичні інструменти замість того, щоб бути частиною правової держави як інститути, і це підкошує стабільність та міжнародний імідж.

«Суддя, відпустивши Саакашвілі, по суті, зберіг обличчя самому Луценку. Це для нього було найкраще рішення», – наголосила нардеп.

Світлана Заліщук наголосила, що термін генерального прокурора Юрія Луценка запам’ятаєтьсялюдина, яка намагалася посадити Саакашвілі.

«Навіть усі ті позитивні речі, які розпочинав Луценко, помножаться на нуль для світу і для українського суспільства», – заявила Світлана Заліщук.

Гостя програми нагадала, як колись Ренат Кузьмін посадив за грати самого Юрія Луценка і наголосила, що це було політичне переслідування. Нині ж, переконана вона, Луценко дія, як колись Кузьмін. На думку Світлани Заліщук у Юрія Луценка стерлася історична пам’ять, і нині він діє у системі координат, коли є Президент, який поставив генпрокурора, котрий розуміє, що є люди, недоторканні для нього.

«Тому у нього є обмежене коло людей, на яких він може «відбутися» як борець проти корупції та за справедливість. Але такий вибірковий підхід, таке вибіркове переслідування і створює проблему для всієї країни насправді», – наголосила Світлана Заліщук.

Гостя програми також заявила, що має питання до Міхеїла Саакашвілі та його команди – слід оприлюднити фінансування його політичної сили. Це, на її думку, було би найкращою відповіддю Саакашвілі і прихильникам, і його опонентам.

«Але те, що відбувається відносно Саакашвілі, – це точно є політичним переслідуванням», – вважає нардеп.

Нагадаємо, учора Печерський райсуд Києва відмовив у запобіжному заході у вигляді цілодобового домашнього арешту для третього президента Грузії, лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-20 06:02 :59