вівторок, 12 грудня, 2017, 21:35 Політика
Гриценко: Протестні настрої серед населення зростатимуть

Якщо не відбуватимуться зміни на краще, то протести в країні почнуть збирати все більше і більше людей. Згодом вони можуть перейти у більш агресивну форму, що становитиме загрозу для всієї країни.

Про це заявив активіст «Автомайдану» Олексій Гриценко в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK.

«Віче як механізм демонстрації незадоволення населення тим, що відбувається в країні, так чи інакше триватиме і надалі. Протест буде збирати все більше і більше людей, якщо не почнуть відбуватися зміни на краще», – застеріг Олексій Гриценко.

І якщо не буде ніякого покращення, то рано чи пізно, певен активіст, такий протест перейде у більш агресивну форму, що становитиме загрозу для всієї країни.

«Насправді, революції в Україні як зміна системи не відбулося, а був тільки революційний момент. Відповідно, якщо не буде зміни системи, то Майдани і довготривалі революції будуть продовжуватися і продовжуватися», – вважає Гриценко.

Також він зауважив, що відповідальність за майбутнє країни має розділити і саме суспільство. Відтак, люди мають голосувати правильно і обирати тих, хто реально буде змінювати систему.

«Виборець має тренувати свою пам’ять, і зважати не тільки на обіцянки, а на конкретні дії політиків, а вже тоді приймати свідомі рішення», – наголосив активіст.

Читайте також: Саакашвілі розповів, чи піде на допит до ГПУ 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 05:32 :28