вівторок, 12 грудня, 2017, 20:35 Політика
Активіст «Автомайдану» про пікетування очільника ГПУ: І не таких «добивали»

Мабуть, сам Юрій Луценко до кінця не зрозумів, чому до нього приїхали активісти, або ж він зробив вигляд, що не зрозумів. Також він не зробив висновків. Та ми будемо діяти далі, адже й не таких як він «добивали».

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив активіст «Автомайдану» Олексій Гриценко.

Гість програми розповів, що під час акції, яку «автомайданівці» провели біля будинку Генпрокурора, Юрій Луценко не вийшов до них через те, що у той момент був на роботі.

«Він сказав, що він був на роботі та займався питанням обміну полоненими. Та я вважаю, що це неправда. Швидше за все це прикриття, щоб показати, що він займається важливою справою у той час, коли до нього їздять якісь нероби, як вони це люблять казати» – зауважив гість програми.

Коментуючи саму поїздку до помешкання Генпрокурора, Олексій Гриценко додав, що мабуть, сам Юрій Луценко до кінця не зрозумів, чому ж вона відбулася.

«Або він зробив вигляд, що не зрозумів. А також не зробив висновків. Та ми будемо діяти далі, адже й не таких як він «добивали», – акцентував «автомайданівець».

А от на запитання, звідки ж у Генпрокурора такий величезний маєток, Олексій Гриценко відповів так:

«Він пояснює це тим, що заробила на нього його дружина, оскільки вона успішний бізнесмен. Та вона стала успішним бізнесменом саме тоді, коли він був міністром внутрішніх справ. Усі добре пам’ятають матеріали, коли її компанія отримувала саме там договори щодо обслуговування мобільним зв’язком. Окрім того, я знаю особисто, бо мої знайомі працювали із Юрієм Віталійовичем у першу каденцію, що на рівні Міністерства відбувався збір грошей. Що навіть керівники обласних управлінь замикали це на собі і дивувалися, чому це відбувається. А от у другу каденцію, коли вже був Чеботар, вони почали збирати кошти і на рівні Міністерства, але на жаль, десь щось зламалося»,– розповів активіст «Автомайдану».

Нагадаємо, 9 грудня, у Всесвітній день боротьби з корупцією активісти «Автомайдану» провели біля будинку Генпрокурора Юрія Луценка акцію «Ковдра для генпрокурора». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-20 06:11 :25