вівторок, 12 грудня, 2017, 20:21 Політика
Адвокат про дивацтво від ГПУ: Назвали Саакашвілі посібником самого себе

Коли суд послухав всі доводи Генпрокуратури проти Саакашвілі, то подумав, що тут вже є проблеми на рівні внутрішнього психічного стану, адже звинувачення не співпадають.

Про це зауважив адвокат Микола Сірий в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

Адвокат зазначив, що ситуація, яка відбулася вчора у Печерському суді міста Києва, є дуже небезпечною для країни. Нагадаємо, що рішенням суду було відмовлено у клопотанні Генпрокуратури щодо домашнього арешту екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

Натомість Генпрокурор Юрій Луценко сьогодні заявив, мовляв ГПУ обов’язково подаватиме апеляцію щодо такого рішення.

«Низка країн, а зокрема і США, не допускають апеляції з боку прокуратури. Адже після того, як суд сказав своє слово, на апеляцію має право громадянин, тобто приватний інтерес, а не прокуратура, яка є представником держави», – зауважив адвокат.

Що ж до подій, які відбулися в суді, коментує адвокат, то прокуратура прийшла на засідання із звинуваченням, що пан Саакашвілі є посібником злочинної організації, в якій він є організатором і виконавцем.

«Тобто, виходить так, що Саакашвілі є посібником самого себе в якійсь злочинній організації, яка невідомо в чому винна, але має певний намір в насильницький спосіб змінити владу в Україні та звільнити всіх злочинців із в’язниць. І коли суд послухав ці всі доводи, то подумав, що тут вже є проблеми на рівні внутрішнього психічного стану, адже звинувачення не співпадають», – підкреслив Микола Сірий.

Відтак юрист наголошує, що коли йдеться про хоча б натяк на переслідування осіб, які здійснюють громадські та політичну діяльність, то будь-яка держава має бути в край обережною у таких випадках.

«Саакашвілі займається тільки громадською діяльністю, і є людиною з досвідом двох строків президенства, людиною, яка відома в усьомусвіті, яку запрошують у конгрес США та Європейський Союз. Тобто він може собі дозволити займатися громадською діяльністю в будь-якій країні світу і його будуть чути», – певен Микола Сірий.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 05:41 :20