понеділок, 11 грудня, 2017, 20:48 Події
Завтра суд продовжить розгляд у справі Олександра Єфремова

У понеділок, 11 грудня, відбулось чергове засідання в Старобільському райсуді Луганської області у кримінальному провадженні за обвинуваченням Олександра Єфремова.

Про це повідомляє Генеральна прокуратура.

Під час судового засідання було допитано двох свідків сторони обвинувачення.

Перший свідок, який станом на лютий 2014 року проживав та працював у Луганську, розповів про обставини проведення мітингу біля Луганської облради в лютому 2014 року, на якому виступав Єфремов.

Другий свідок – депутат Луганської облради повідомив про обставини проведення сесій Луганської обласної ради в лютому-березні 2014 року.

Зокрема, він розповів про обставини засідання сесії Луганської обласної ради 2 березня 2014 року, на якому були присутні народні депутати Олександр Єфремов та Сергій Горохов.

«На засіданні сесії депутати Луганської обласної ради проголосували за звернення, яким визнали нелегітимними центральні органи виконавчої влади, сформовані Верховною Радою України», – йдеться у повідомленні.

Крім того, депутати проголосували за те, що у випадку невиконання їхніх вимог, подальшої ескалації громадського протистояння і виникнення прямої загрози життю і здоров’ю населенню Луганської області, депутати залишають за собою право звернутися за допомогою до «братського народу Російської Федерації».

Судовий розгляд у кримінальному провадженні триває, наступне засідання відбудеться 12 грудня о 10.00, під час якого заплановано допит свідка обвинувачення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 17:15 :40