понеділок, 11 грудня, 2017, 0:40 Політика
Вважаю ворогами українців, які закликають відпустити Донбас, – Тука

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, а також колишній глава Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, який раніше заявив, що головне завдання України це знищення Росії шляхом роздроблення її на частини, вкрай несхвально висловився про ідею «відпустити Донбас, відмежуватися від нього стіною і жити своїм життям «.

Про це повідомляє Главред.

Тука 2

«У першу чергу я б хотів відпустити тих людей, які про це говорять. Чим далі відпустити, тим краще для України. Будь-яка монета має дві сторони, будь-які оплески робляться двома руками. Давайте візьмемо в якості прикладу Захарченка, який говорить: «Донбас треба від’єднати від України». Сепаратист, гад, негідник, сволота. А тепер інший діяч – у вишиванці, шароварах із «оселедцем» і бандурою. І він каже: «Донбас треба відділити від України». Знайдіть відмінності між ними? Відмінності тільки зовнішні. Один ходить в косоворотці і Лаптях, а інший – у вишиванці та чоботях. У обох теза одна – роз’єднати Україну. Тому я вважаю ворогами як першого, так і другого», – сказав він.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповідав, що Україна має хороші шанси у звільненні окупованих територій Донбасу.

Як заявляв президент України Петро Порошенко, ситуація на Донбасі ще дуже далека від сталого світу. Він зазначив, що Донбас можна звільнити тільки політико-дипломатичним шляхом.

Читайте також: Не варто боятися великої війни: аналітик висловився про переговори України з РФ по Донбасу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 16:47 :28