понеділок, 11 грудня, 2017, 11:01 Суспільство
У житті головне вірити у свій вибір, – герой проекту «Добрий ZIK»

Батьки Сашка Бобруєнка були п’яницями. Вони залишили маленького сина у притулку. Та це не зламало хлопця, бо зараз у свої дев’ятнадцять він активно займається спортом, навчається аж в трьох навчальних закладах та регулярно навідується до сиріт у школи-інтернати.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK).

«Мені дев’ятнадцять років і я займаються воркаутом, спід-кубінгом. Більшу частину дня присвячую вивченню 3D дизайну. У мене є цілі, а для їх втілення потребую багато практики», – розповідає герой програми Сашко.

Хлопець зараз здобуває професію графічного дизайнера. Вчиться одночасно у трьох закладах – Львівському аграрному коледжі, академії ШАГ і в одній з IT-академій.

«Він дуже позитивний і цілеспрямований хлопець. Дивлячись на нього, не скажеш, що Саша із дитячого будинку», –  каже наставниця героя проекту Катерина Гуцал.

Без батьків хлопець залишився у сім років. Виявилося, що ще один син їм просто не потрібний.

«Спершу мене відправили на відпочинок, а після нього повезли у притулок. До сьомого класу мене взагалі ніхто не шукав. Згодом приїхав старший брат. Він сказав, що збирався подати на батьків у суд за те, що ті не кажуть, де я. Приїхавши у гості до мами, я не відчув тепла. Навпаки, від побаченого зрадів, що потрапив у інтернат», – пригадує Сашко

Ця зустріч перевернула життя Сашка з ніг на голову, йому було важко зрозуміти, чому він не потрібен рідній матері.

«Мені брехали в очі, мовляв, мене люблять, а не приїжджали навідати, бо не впускали. Після цього я зрозумів, що навіть найближчий друг може виявитися найзапеклішим ворогом. Тому з тих пір на всі сто відсотків не вірю нікому», – говорить герой програми.

Але водночас ця зустріч дала Сашкові стимул – не стати таким, як його батьки. У 2014 році він здав ЗНО і вступив на навчання до Львова. Він дуже хоче бути прикладом для інших покинутих дітей.

«Моя мрія стати прикладом для тих, хто зараз в інтернатах. Адже все залежить від людини, її ставлення до вчинків. Я вважаю, що найважливіше –вірити у свій вибір, а також ніколи не здаватися», – переконаний Сашко Бобруєнко.

Хлопець регулярно навідується до сиротинців, проводить час з дітьми, грає з ними і спілкується. Історія Саші Бобруєнка заслуговує на повагу, а тому проект «Добрий ZIK» зробив йому подарунок, вручивши сертифікат на відпочинок у Карпатах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 22:37 :15