понеділок, 11 грудня, 2017, 15:22 Регіони
Суд не дозволив ліквідувати департамент економічного розвитку Чернівецької ОДА

Вінницький апеляційний адміністративний суд не дозволив ліквідувати департамент економічного розвитку Чернівецької ОДА.

Про це повідомляє molbuk.ua

Суд задовольнив апеляційну скаргу директора департаменту економіки Чернівецької ОДА Ігоря Сідляра до голови ОДА Олександра Фищука щодо незаконності підписаного ним розпорядження від 27 липня 2017 року за № 571-р «Про внесення змін до структури обласної державної адміністрації», згідно якого повністю ліквідовується департамент економічного розвитку ОДА.

Як зазначається у судовій ухвалі, суд задовольнив апеляційну скаргу Ігоря Сідляра, а також вирішив скасувати ухвалу Чернівецького окружного адміністративного суду від 19.09.2017 року та прийняв нову ухвалу.

Водночас суд зобов’язав Чернівецьку облдержадміністрацію зупинити дію розпорядження №571-р від 27.07.2017 року в частині ліквідації департаменту економічного розвитку Чернівецької облдержадміністрації до набрання законної сили рішення в адміністративній справі № 824/697/17-а.

Раніше ЗМІ повідомлялили, що голова ОДА Олександр Фищук своїм розпорядженням ліквідував департамент економічного розвитку ОДА після того як в ОДА стався конфлікт – заступник голови ОДА Ігор Богатирець написав доповідну записку, в якій звинуватив у нападі директора департаменту економічного розвитку ОДА Ігоря Сідляра.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 22:36 :48