понеділок, 11 грудня, 2017, 17:03 Львів
Шахісти Львівщини виборюють приміщення для шахового клубу
<nbsp;>

Минулих вихідних у Львові пройшла конференція Львівської обласної шахової федерації. На ній делегати обрали нове керівництво та розробили стратегічний план шахової громади на найближчі роки. Головним пріоритетом місцевих шахістів стане боротьба за приміщення на Фредра, 1.

Як повідомили IA ZIK організатори конференції, мова йде про колишній шаховий клуб, який 11 років тому передали на баланс Львівського національного університету ім. І.Франка і довели його до аварійного стану, в той час як шахова столиця України сьогодні немає приміщення, де виховувати нових чемпіонів та проводити турніри.

<nbsp;>

«Хоча Львів є одним з провідних шахових міст світу, на жаль, сьогодні у Львові відсутній шаховий клуб, який би відповідав вимогам часу. На початку 80-их приміщення офіцерського клубу на Фредра, 1 було переформатовано у сучасний шаховий клуб – один з найкращих шахових клубів на той час, який слугував шахістам міста Лева та всієї країни загалом. На даний момент це приміщення не використовується шаховою спільнотою в повному обсязі з не залежних від нас причин, а потреба у відповідному приміщенні є дуже великою. Враховуючи вище наведене, ми, делегати конференції, в чергове звертаємося до вас з проханням посприяти передачі усіх приміщень шахового клубу у Львові на Фредра,1 ЛОШФ та проведення капітального ремонту у ньому», – йдеться у зверненні конференції Львівської обласної шахової федерації до мера Львова, а також голів Львівської облдержадміністрації та обласної ради.

Разом з тим, шахісти Львівщини обрали й керівництво ЛОШФ на наступні три роки. Федерацію вдруге очолив Тарас Керницький, а віце-президентом став Андріан Михальчишин. Керівництво вже заявило, що є прогрес в питанні повернення приміщення на Фредра,1 шаховій громаді.

«Перший крок – це повернення шахового клубу у власність шахової спільноти в особі ЛОФШ. Другий крок – це розробка кошторисної документації для відновлення клубу і пошук фінансування», – зазначив Тарас Керницький.

Тарас Керницький
Тарас Керницький

Делегати конференції також обрали президію ЛОШФ. Її склад: Тарас Керницький, Андріан Михальчишин Назар Фірман, Сергій Бєлкін, Андрій Хрипач, Микола Матвієнко, Володимир Грабінський, Андрій Матвійчук, Наталя Музичук, Олександр Сулипа, Іван Ільницький, Губка Роман, Орест Піткович.

Також за підсумками року було нагороджено найкращих функціонерів ЛОШФ. Почесними відзнаками – статуетками лева – логотипу Федерації шахів Львівщини були нагороджені Наталя та Олег Музичуки, Володимир Грабінський Микола Матвієнко, Андрій Матвійчук, Олександр Сулипа, Артем Хрипач, Ірина Біба, Тарас Гись та Романа Губка.

Наталя та Олег Музичуки
Наталя та Олег Музичуки

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 19:20 :59