понеділок, 11 грудня, 2017, 16:04 Політика
Саакашвілі може відбувати домашній арешт в орендованій квартирі у Києві, – Лозовий

Якщо суд таки відправить Саакашвілі під домашній арешт, ймовірно, політик відбуватиме його у Києві, у своїй орендованій квартирі. Адже це його єдине місце проживання, оскільки в Одесі Саакашвілі перебував вже дуже давно.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив член політради «Руху нових сил» Іван Лозовий.

Саакашвілі уже добрих півтора року проживає на вулиці Костьольній у Києві, тож, ймовірно, якщо суд вирішить відправити його під домашній арешт, то й перебуватиме політик саме там.

«Немає значення, чи це орендована квартира, адже, у будь якому випадку, це його єдине місце проживання. Згідно закону, місце так званої реєстрації – не обов‘язково є фактичним місцем проживання. Тому, сподіваюсь, шанси на те, що його відправлять до Одеси – дуже малі. Адже там політик жив уже досить давно», – наголосив Лозовий.

Однак, за його словами, владу та Генпрокуратуру влаштовує саме домашній арешт для Саакашвілі, адже вони хочуть усунути його від політичної активності.

«Тоді він не зможе виходити особисто до людей та виступати. Це дуже обмежить його вплив», – зауважив експерт.

Окрім того, він зазначив: влада зараз є політично вмотивованою, а це – найгірше для демократії.

«Демократія базується саме на опозиції, адже вона тисне на владу. Саме це було метою Міхеїла Саакашвілі», – зазначив він.

Та, на думку експерта, владі байдуже, як Україна виглядає в очах світу.

«На жаль, у мене немає великих надій, що вони повернуться у законне русло. Адже це б означало, що єдиним законним рішенням суду буде випустити на свободу Міхеїла Саакашвілі та закрити незаконну справу проти нього», – підкреслив Іван Лозовий.

Читайте також: Тимошенко надала Саакашвілі рекомендації щодо голодування, – Добродомов

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-20 06:10 :31