понеділок, 11 грудня, 2017, 23:35 Політика
Нардеп: Що можна казати про простих людей, якщо навіть Саакашвілі «шиють» справу

Під час судового засідання по Саакашвілі були отримані свідчення, що справу проти нього «шиють».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Юрій Дерев’янко.

«Ми сьогодні на судовому засіданні у справі екс-президента Саакашвілі були свідками того, як фальшується справа, нам досить чітко пояснювали адвокати, що відбувалося насправді з юридичної точки зору. Ми бачили неймовірні речі, які не можуть бути сумісними з демократичною країною. Наприклад, коли прокуратура простить арештовувати людину вдома, тому що виявляється її хочуть вбити. Виявляється, що вони отримали від СБУ відомості, які їм повідомила контррозвідка, що ФСБ хоче вбити пана Михайла, тому для того щоб його не вбили треба його арештувати і залишити вдома. Це перший перл», – зазначає нардеп.

Також, за словами пана Дерев’янка, вони бачили ще кілька інших перлів, коли їхні спеціальні агенти, в «шитій» кримінальній справі, свідчили на допиті, що вони були свідками якихось подій, які насправді мали відбутися пізніше.

«Це дуже цікаво, тому що такі протоколи допиту свідків непоодинокі, їх багато. І виявляється, що у такий спосіб сьогодні вибудовується звинувачення. Це прокуратура здійснює на наших очах сьогодні проти людини, яка є всесвітньо відомою, яка є публічною. Я собі навіть не уявляю, що ці люди, які пройшли так звану переатестацію, люстрацію чи відбір, роблять зі звичайними українцями, якщо виявляється можна в такий спосіб просто фальшувати справи, «шити» справи в прямому значенні слова», – зауважив гість програми.

Читайте також: Генпрокуратура оскаржуватиме рішення Печерського суду, який відпустив Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 15:34 :21