Новини » Суспільство 11 грудня, 2017, 17:03
Мусульманські організації підписали соціальну концепцію життя в Україні

Релігійні та громадські мусульманські організації України сьогодні підписали Соціальну концепцію. Це документ, який регламентує життя мусульман у соціальній сфері.

Як зазначив Саід Ісмагілов – муфтій ДУМУ «Умма» та голова Українського центру ісламознавчих досліджень, над документом працювали Духовне управління мусульман України «Умма», Духовне управління мусульман Криму, Всеукраїнська асоціація «Альраід», Асоціація мусульман України, представники-імами різних мусульманських громад і громадських організацій України. До робити були залучені експерти з різних галузей. Про це повідомляє Укрінформ.

«Документ містить базові настанови, що регламентують життя мусульман України у соціальній сфері. Тобто Соціальна концепція пропонує мусульманам України розбудовувати своє життя, базуючись на цьому документі. У Соціальній концепції, яку ми поруч з Хартією видали українською та англійською мовами, викладено ставлення мусульман України до таких важливих аспектів, як освіта, наука, медицина, економіка, екологія, бізнес і економічні відносини, даються певні настанови з різних аспектів і різних галузей людського життя», – сказав Ісмагілов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 20:08 :05