понеділок, 11 грудня, 2017, 20:27 Політика
Лідер «Братства» назвав, у фракції яких партій нині «вкладається» найближчий соратник Януковича

Олігарх і найближчий соратник Януковича Ринат Ахметов нині фінансує частину Опозиційного блоку, Радикальну партію Ляшка, вкладається у «Народний фронт» і трохи – БПП.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив український політик, громадський діяч, лідер політичної партії «Братство» Дмитро Корчинський.

Політик наголосив, що найближчий соратник екс-президента-втікача Віктора Януковича Ринат Ахметов нині веде легальний бізнес в Україні, збагачуючись і фінансуючи фракції політичних партій. Дмитро Корчинський перелічив, про фінансування яких саме фракцій іде мова.

«Частину Опозиційного блоку, Радикальну партію Ляшка (там Ахметов і Новинський) і, я думаю, що вкладається і в «Народний фронт» і трошки фінансує Блок Порошенка», – заявив Дмитро Корчинський.

Відповідаючи на запитання, чому Олег Ляшко «соромиться» визнати фінансування з боку Рината Ахметова, гість програми зауважив, що очільник Радикальної партії є талановитим політиком.

«Політик – це людина, яка не говорить правди. Якби він говорив правду, ніколи не став би політиком і депутатом. Це закони жанру. Йому не можна говорити правду, зізнаватися у джерелах фінансування і прив’язуватися. Сьогодні фінансує Ахметов, завтра буде фінансувати хтось інший. Навіщо полишати таку прив’язку?», – каже Дмитро Корчинський.

Гість програми запевнив, що акції «Братства» ніхто не фінансує, а видатки упродовж дня становлять близько 200 доларів, які Дмитро Корчинський сплачує із власної кишені.

«Для нас усіх це не робота… Це хлопці із «Братства». Чому вони у «Братстві»? Бо вони не здатні до роботи, тобто, вони ніколи і ніде не працювали, і я сумніваюсь, що зможуть», – зазначив Дмитро Корчинський та додав, що «братчики» – це своєрідна богема.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 10:56 :58