Новини » Політика 11 грудня, 2017, 20:58
Корчинський розповів, як у Росії розвивав «казачий сепаратизм»

Результатом спільної діяльності Дмитра Корчинського з лідером «Євразійського руху» Олександром Дугіним було спалення штаб-квартири Дугіна у Москві і порушення проти лідера «Братства» кримінальної справи у РФ.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив український політик, громадський діяч, лідер політичної партії «Братство» Дмитро Корчинський.

Політик наголосив, що своїм завданням вважає привнесення потужного релігійного елементу у національно-визвольну боротьбу.

«Кожна національно-визвольна боротьба має свою межу, а релігійна війна, тобто, війна за віру, своєї межі не має. Скажімо, чеченці у першій війні вели національно-визвольну боротьбу, а зараз, по сьогодні, уже багато років вони ведуть релігійну війну і вони будуть її вести завжди. Чим відрізняється релігійна людина від патріота? Патріот воює з ворогом на власних городах, а релігійна людина приходить до ворога додому і б’є його там», – пояснив Дмитро Корчинський.

Гість програми також розповів, що йому довелося спілкуватися із КДБ – це було одного разу на допиті.

«Із СБУ майже не спілкувався. Із СБУ ми співпрацювали, можливо, у межах Центру спецоперацій на Донбасі, тому що наш батальйон був приписаний до Центру спецоперацій і там, поза сумнівом, якась взаємодія була. А до цього – ні», – запевнив Дмитро Корчинський.

Гість програми, коментуючи свою співпрацю 2005 року з російським шовіністом та лідером «Євразійського руху» Олександром Дугіним, зазначив, що із «москалями» у різних регіонах має справу із 1992 року, і це завжди були складні стосунки.

«У нас були ілюзії, що з ними можна щось зробити – революції, сепаратизм розвивали казачий. Не вдалося. Потім ми з’ясували на власному прикладі, що єдині притомні люди у РФ, з якими можна співпрацювати, це «ліца кавказской национальності». Результатом нашої діяльності з Дугіним було спалення штаб-квартири Дугіна у Москві і порушення проти мене кримінальної справи у РФ. Зараз на мене десь штуки чотири кримінальних справ», – заявив Дмитро Корчинський та додав, що спалення квартири відбулося через те, що Дугін «неконструктивно себе поводив».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 22:26 :16