понеділок, 11 грудня, 2017, 20:40 Політика
Корчинський про переляк влади: Нині – добровольча армія, завтра – добровольчий уряд

Свого часу в Україні допустили велику помилку, коли не було створено добровольчу армію.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив український політик, громадський діяч, лідер політичної партії «Братство» Дмитро Корчинський.

Гість програми переконаний, що проблему на Донбасі можна вирішити лише воєнним шляхом.

«Якби ми там не мали армії і добровольців, які здатні воювати і воюють кожен день, то ворог був би вже на Прикарпатті. Очистити Донбас можна тільки воєнним шляхом. Інших шляхів немає», – вважає Дмитро Корчинський.

Лідер «Братства» наголосив, що свого часу була допущена велика помилка та біда, коли не було створено добровольчу армію – паралельну структуру до ЗСУ.

На його думку, влада не дала створити добровольчу армію через те, що боялася.

«Ви створите добровольчу армію, значить, на наступному кроці ви отримаєте добровольчий уряд замість себе», – заявив Дмитро Корчинський.

На його думку, ті, хто свого часу зупинили росіян на сході України, виявилися непотрібними у владі через те, що це «незручна публіка». Дмитро Корчинський порівняв ситуацію із полюванням на зайця за допомогою вовків: невідомо, на кого вони кинуться – на зайця чи самого мисливця.

«Цю публіку неможливо використати, вони на тебе кинуться одразу… Можна домовлятися, але ж та сторона, яка домовляється, сама ніколи не дотримується правил. Тобто, не було кому домовлятися. Петро Порошенко ніколи не дотримується слова, тому що він досвідчений політик», – наголосив гість програми.

На його думку, середовище добровольців, комбатантів – тих людей, які пройшли війну, і не має домовлятися.

«Вони повинні сформувати власні поняття, власні завдання і просто взяти країну у свої руки. Це незабаром станеться», – переконаний Дмитро Корчинський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 10:51 :41