понеділок, 11 грудня, 2017, 0:39 Спорт
Двома матчами у неділю завершилася осіння частина футбольної Прем’єр-ліги сезону-17/18

На «Славутич-Арені» у Запоріжжі вчора ввечері відбувся заключний у 2017 році поєдинок чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги сезону-17/18.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки УПЛ"

Луганська «Зоря» на останніх секундах вирвала перемогу у лідера національної першості донецького «Шахиаря» – 2:1, повідомляє Укрінформ.

На гол Івана Петряка, який відкрив рахунок на 65-й хвилині, «Зоря» відповіла влучним ударом бразильського хавбека Сіласа (90+2) та автоголом Богдана Бутка (90+4).

«Шахтар» догравав матч у меншості – на 79-й хвилині червону картку отримав Іван Петряк, на 86-й – Фред, а на 90-й – Ярослав Ракицький.

Результати інших поєдинків 19-го туру:

«Верес» (Рівне) – «Карпати» (Львів) – 2:2

голи: Василь Кобін (14-та хвилина), Михайло Сергійчук (28) – Мар’ян Швед (72), Леонід Акулінін (87)

ФК «Маріуполь» – «Сталь» (Кам’янське) – 4:2

голи: Руслан Фомін (34, 67), Андрій Тотовицький (78), Сергій Болбат (82) – Едгар Малакян (26, 87)

«Чорноморець» (Одеса) – «Зірка» (Кропивницький) – 3:3

голи: Олексей Хобленко (43, 90, з пенальті), Фуссені Бамба (57) – Олексій Чичиков (51), Максим Прядун (83, 87)

«Ворскла» (Полтава) – «Олімпік» (Донецьк) – 4:1

голи: Олександр Кобахідзе (10), Олександр Чижов (22), Владислав Кулач (27, з пенальти), В’ячеслав Шарпар (88) – Володимир Прийомов (20)

ФК «Олександрія» – «Динамо» (Київ) – 0:0

Турнірне становище після 19-ти турів: «Шахтар» – 42 очки, «Динамо» – 39 (18 матчів), «Ворскла» – 31, «Зоря» – 27, «Верес» – 26, «Олімпік» – 25, «Маріуполь» – 23 (18), «Олександрія» – 19, «Зірка» – 18, «Чорноморець» – 17, «Карпати» – 15, «Сталь» – 12.

2018-07-19 22:00 :56