понеділок, 11 грудня, 2017, 2:59 Регіони
Докі постав перед судом: організатора приватного кордону на Закарпатті взяли під варту

Організатора приватного кордону на Закарпатті взяли під варту.

Про це повідомляє mukachevo.net.

Докі постав перед судом: організатора приватного кордону на Закарпатті взяли під варту

Попри те, що гучна справа включно з деталями спецоперації силовиків, наразі є засекреченою, нашій редакції вдалося дізнатися відразу кілька ексклюзивних подробиць. Їх підтвердили нашому виданню кілька незалежних джерел.

Отже, за нашою інформацією, вчора, у суботу, 9 грудня Аттіла Горват, більш відомий за прізвиськом «Докі», постав перед судом у Львові, і згідно з рішенням він має перебувати під вартою 60 діб, або може внести заставку, і її розмір – величезний: 30 мільйонів гривень, інформують джерела. За їхніми даними, справу розглядав Шевченківський районний суд міста Львова, справу веде військова прокуратура західного регіону, яка власне відповідала і за спецоперацію силовиків на Закарпатті кількатижневої давності.

Чи збирається Аттіла Горват вносити заставу, або можливо уже зробив це – наші джерела наразі не інформують.

Зауважимо, що це вирок суду у справі саме щодо організації схеми-афери під умовною назвою «приватний кордон» на Закарпатті.

Раніше, відразу за підсумками спецоперації на Закарпатті, Аттіла Горват опинився під домашнім арештом, і цю міру запобіжного заходу йому також обрав львівський суд, але у справі щодо вилучених у нього в помешканні зброї.

Детальніше про те, що таке приватний кордон на Закарпатті та як він утворився ви можете знайти у наших публікаціях:

Наша редакція разом з багатьма іншими звернулася з офіційним письмовим запитом до прокуратури з проханням надати офіційні деталі спецоперації на Закарпатті, долі Аттіли Горвата та власне приватного кордону на Закарпатті.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-20 06:11 :39