понеділок, 11 грудня, 2017, 11:05 Політика
Через Корчак НАЗК працює неефективно, – Радецький

Голова Національного агентства України з питань запобігання корупції Наталія Корчак змушує орган «буксувати». Адже саме під її керівництвом погано працює система перевірки електронних декларацій.

Про це в ефірі проекту «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» (щонеділі о 15:10 на телеканалі ZIK) заявив екс-заступник голови НАЗК Руслан Радецький.

«Національне агентство з питань запобігання корупції є важливим органом. Навіть вагомішим, ніж Антикорупційне бюро. І для того, аби НАЗК почало діяти, немало людей доклали зусилля. Але під час роботи Наталі Корчак все «забуксувало». До прикладу, суб’єкти декларування стали свідками проблем, а також нехлюйського ставлення пані Наталії до своїх обов’язків», – говорить Руслан Радецький.

Гість програми переконаний, що через Наталію Корчак НАЗК почали критикувати. Саме тому суспільство негативно ставиться до агентства.

«У НАЗК було достатньо сил, аби ще на початку 2017 року стати на ноги. Але все зіпсувала Корчак. Вона від травня блокувала засідання, передчасно їх закривала, просто утверджуючи початок повних перевірок. Чим аргументовані її дії? Мені досі невідомо. Та я підозрюю, що у неї на меті була дискредитація Департамент фінансового контролю. Ймовірно, вона хотіла показати його неефективну роботу», – зазначає експерт.

Крім того, екс-заступник голови НАЗК додає, що Корчак не отримала повного доступу до реєстру декларацій.

«У нас не було абсолютного доступу до реєстру даних, тому автоматична система перевірки не спрацювала. Мені довелося запускати «ручну» перевірку у формі «запит – відповідь». В результаті люди самостійно перевіряли інформацію, викликаючи суб’єктів декларацій для відповідних пояснень», – каже Руслан Радецький. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 11:05 :54