У Лівані застосували газ і водомети проти демонстрантів біля посольства США

Ліванські правоохоронці розганяють демонстрантів, які прийшли до американського посольства поблизу Бейрута в знак протесту проти рішення президента США Дональда Трампа щодо Єрусалиму.

Про це передає в неділю агентство «Анадолу», – повідомляє interfax.ru.

За даними агентства, співробітники поліції застосували проти учасників протесту сльозогінний газ і водомети.

Демонстранти спробували проникнути на територію посольства через колючий дріт, а також показово спалили американські та ізраїльські прапори.

Керівництво ісламських країн виступило з жорсткою критикою рішення американського президента. Проти кроку Трампа також висловилися центральний апарат ЄС, папа римський, влади європейських країн, в тому числі і Росії. У Палестині у відповідь на рішення адміністрації американського президента почалися заворушення. Загинули двоє людей, не менше двохсот отримали поранення. Протестуючі також відключили ілюмінацію на різдвяної ялинки в Віфлеємі.

Ізраїль вважає Єрусалим столицею держави, проте більшість країн світу відмовляються визнавати це, відзначаючи, що це питання має вирішуватися на основі діалогу між ізраїльтянами і палестинцями. Конгрес США прийняв закон про визнання Єрусалиму в 1995 році, проте попередні американські президенти її не підписували.

 

Loading...