неділя, 10 грудня, 2017, 17:35 Політика
Нардеп Дерев’янко під ГПУ: Луценко дуже швидко перетворюється у Пшонку

Генпрокурор України Юрій Луценко, який раніше був репресований тодішнім очільником ГПУ Віктором Пшонкою, сам перетворюється у Пшонку, або й навіть іще гіршого, даючи команди фальшувати кримінальні справи і кидати патріотів за грати.

Про це заявив народний депутат України Юрій Дерев’янко, виступаючи під приміщенням Генеральної прокуратури України, куди прийшли учасники ходи за імпічмент, щоб висловити своє невдоволення роботою генпрокурора,.

«У цьому приміщенні колись сидів Пшонка, який був символом Януковича. У це приміщення переїхав Луценко, який свого часу був репресований Пшонкою, але який дуже швидко перетворюється у Пшонку або ще гіршого Пшонку. Саме він нині дає вказівки, виконуючи забаганки Порошенка, кидати своїх політичних опонентів у в’язницю. Саме він дає команди фальшувати кримінальні справи, супроводжувати ці кримінальні справи через суди і закривати наших патріотів», – заявив народний обранець.

Юрій Дерев’янко нагадав, що завтра відбудеться суд щодо затриманого лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі, та наголосив, що в Україні незалежних судів немає. Він закликав українців прийти і дати сигнал служителям Феміди, щоб ті не слухалися «Порошенків та Луценків», а слухалися виключно Конституції, законів України і приймали правосудні рішення.

Юрій Дерев’янко попросив учасників акції протесту із Києва та інших українських міст, за можливості, не повертатися додому до вечора понеділка.

«До вечора, до 22.30, має бути розглянуте питання щодо запобіжного заходу Міхеїлу Саакашвілі», – наголосив Юрій Дерев’янко.

Нардеп також визнав, що коли він був депутатом Ради минулого скликання, зробив велику помилку. Він нагадав, що дружина Юрія Луценка Ірина підійшла до нього з великим проханням, щоб у закон щодо не покарання осіб, які були на Майдані, включити персонально кримінальну справу щодо Юрія Луценка.

«Я думав, що тоді робив усе правильно, бо був упевнений, що та людина, яка відсиділа у в’язниці, не буде більше ніколи Пшонкою. Цей закон мого авторства був ухвалений. І в перехідних прикінцевих положеннях ви можете побачити прізвище Юрія Луценка, який звільняється від кримінального переслідування у конкретній кримінальній справі. Але я тоді, три роки тому, не міг уявити, що Луценко перетвориться у Пшонку», – заявив Юрій Дерев’янко та закликав Президента і Генпрокурора зупинитися.

Нагадаємо, сьогодні у Києві розпочалася хода за імпічмент. Серед вимог протестувальників, зокрема, – прийняття закону про імпічмент Президента, відставка генерального прокурора, звільнення політичних в’язнів. Учасники ходи за імпічмент після віче на Майдані Незалежності вирушили до приміщення Генеральної прокуратури України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-20 05:58 :43