Новини » Львів

Волонтери просять Львівщину про святомиколаївські подарунки для воїнів в АТО

15 грудня волонтери з Львівщини виїжджають у зону війни до наших захисників із подарунками від святого Миколая. Галичан закликають, хто має змогу, допомогти, хто чим зможе, щоб цей святковий вояж був приємним та радісним для воїнів, які зараз стоять на сторожі територіальної цілісності та незалежності України.

Про це заявив сьогодні, 9 грудня, власкорові IA ZIK активіст волонтерського руху на Львівщині Петро Шот.

З його слів, за декілька попередніх днів, завдяки благодійникам, ми разом з Сергієм Дзядиком, Іриною Яремко, Ігорем Антоняком, Ксенією Клим та багатьма волонтерами з Львівщини змогли придбати багато замовлень від бійців, але цього – замало.

«Гарним подарунком для наших воїнів будуть домашні смаколики від вас, наші дорогі господині Львівщини, приготовлені з любов’ю, з позитивом і щирістю.

Отож просимо вас, галичанки: 14 грудня наліпіть вареників з картоплі або з капусти для наших захисників, зваріть їх та помість у відра, заливши повністю смальцем, – щоб довше збереглися. (Відра для вареників, ємкістю – 5кг можна, одержати у мене, попередньо зателефонувавши за номером: 0982578337.

Ще є потреба в яворівських пирогах з картоплі і гречки: також їх приготуйте 14 грудня.

Хто має змогу, поділіться домашніми закрутками, щоб бійцям було смачніше.

Список замовлень від бійців АТО: печиво, кава, чай, сигарети, засоби гігієни, одноразовий посуд, термобілизна, миючі засоби, ліхтарики, батарейки, ліки загального застосування (від болі голови, горла, шлунку), вітаміни, хімічні грілки для ніг.

Фотозвіт про доставку допомоги на позиції по всій лінії розмежування – від Щастя до Маріуполя – опублікуємо, як завше, в IA ZIK», – інформує активіст волонтерського руху на Львівщині Петро Шот.

Контактний телефон для доброчинців: 0982578337 (Петро).

 

Loading...